Klubet që i kanë prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm


Gazeta Express
21 Maj 2019 23:04

Sezoni aktual pothuajse tashmë ka përfunduar në gjithë Evropën dhe klubet e futbollit janë duke i prezantuar fanellat e reja për edicionin 2019/20.

Disa prej gjigantëve evropianë edhe zyrtarisht i kanë prezantuar fanellat e reja, transmeton Gazeta Express.

Në mesin e tyre Liverpooli, Bayern Munich, Manchester United, Milan, Juventusi, Chelsea etj.   

Te fundit


Kthehu lart