Kjo video e këtyre kuajve të vegjël duke vrapuar do ua ndreq disponimin


Gazeta Express
16 Qershor 2019 20:27

Videoja në fjalë tregon disa kuaj shumë të vegjël duke u munduar që të vrapojnë sa më shpejtë që është e mundur.

Ata duken shumë të lezetshëm në përpjekjet e tyre dhe është e garantuar që duke shikuar ata do të disponoheni./Express/

Te fundit


Kthehu lart