Kim publikon për herë të parë fotografinë e djalit - Gazeta Express

Kim publikon për herë të parë fotografinë e djalit

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 10:37

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë pritur muajin e fëmijën e katërt në familjen e tyre.

Kim ka postuar një fotografi të Psalm West, me të cilën i prezantoi botës të birin.

Ajo titulloi fotografinë“Psalm Ye” , i cili siç duket do të jetë pseudonimi i tij.

Kim Kardashian dhe reperi  Kanye West janë bërë prindër të fëmijës së tyre të katërt muajin e kaluar, edhe këtë herë me anë të një nëne surogate.

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on