Kim provokon në bikini, ulet në rërë dhe merr pozën që ‘çmendi’ të gjithë


Gazeta Express
25 Gusht 2019 10:02

Kim njihet për pozat e saj provokative

Mirëpo ani pse atë jemi mësuar ta shohim të tillë, sa herë që poston fotografi ku shfaqet provokative ajo merr vëmendjen.

Njësoj edhe në atë të fundit në det ku shfaqet provokative në bikini derisa merr pozën që ‘çmendi’ të gjithë.

E ulur në rërë, Kim ka vënë në pah linjat e saj trupore.

Te fundit


Kthehu lart