Kim dhe Kanye, bëjnë skena gjatë një festivali - Gazeta Express

Kim dhe Kanye, bëjnë skena gjatë një festivali

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 21:05

Po punon për një biznes të ri! Kim Kardashian i është bashkuar familjes së saj për të menaxhuar biznesin milionësh derisa është parë edhe në një event të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards) e ku atë dhe Kanye West e ku janë pritur nga dizajneri i modës Riccardo Tisci

Kim Kardashian ka qenë njëra prej më të mirave sonte gjatë ndarjes së çmimeve të revistës WSJ Magazine Innovator.

Tashmë një mogule në biznesin e makijazhit me burrin e saj, ylli ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj në New York, e ku i pranishëm ishte edhe dizajneri i modës Riccardo Tisci.

Tisci është njëri nga 10 pioneret e industrisë në fushat e tyre respektive.

Kim është paraqitur me xhinse dënim derisa ekspozon gjoksin dhe ka të veshur këpucë me taka.

Ajo dhe Kanye duken të dashuruar si të porsa martuar gjatë defilimit të tyre në tepihun e kuq, në të cilin kaluan 150 mysafirë përfshirë Gigi Hadid, Bette Midler, Julianne Hough dhed Jerry Seinfeld.

Çiftit i janë bashkuar edhe Kris Jenner dhe i dashuri i saj Corey Gamble, derisa ajo ishte e shoqëruar me familjarët, përfshirë milioneren Kylie Jenner e cila është miliarderja më e re në botë, si dhe modelen Kendall Jenner. /GazetaExpress/