Kida nuk e harron Ermalin, sjell këngën “Tela” me të - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 1:30

Kida nuk e harron Ermalin, sjell këngën “Tela” me të

Ballina

Gazeta Express

12/06/2019 1:30

Kida nuk do të ndalet me bashkëpunime. Pas Lyrical Son ajo pritet që të sjell edhe një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun

“Tela” do të quhet kënga më e re e këngëtares Kida, të cilën a ajo do ta sjell në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Këtë këngëtarja e ka paralajmëruar me disa postime në rrjetet sociale, ku edhe ka paraqitur një pjesë të klipit të saj.

Kështu, Kida dhe Ermali do të rikthehen me një këngë pas 3 viteve, ku kishin realizuar këngën e tyre “Mi Amore”, një këngë kjo që ishte një hit dhe pas tri viteve ajo ka më shumë se 21 milionë klikime.

Kujtojmë se Kida vjen me këtë këngë pas bashkëpunimit të saj me Lyrical Son me këngën “Deja Vu”, këngë e cila është afër 10 milionë klikimeve në youtube.com. /GazetaExpress/