KFOR-i hap konkurs për disa vende të punës, këto janë profesionet që kërkohen - Gazeta Express
string(76) "kfor-i-hap-konkurs-per-disa-vende-te-punes-keto-jane-profesionet-qe-kerkohen"

KFOR-i hap konkurs për disa vende të punës, këto janë profesionet që kërkohen

Lajme

Gazeta Express

07/09/2022 10:43

KFOR-i ka hapur konkurs për disa vende pune pranë Kampit Villaggio Italia në Pejë.

Në njoftimin e KFOR’it thuhet se kërkohen përkthyes, punëtorë të gastronomisë, elektricist, kopshtarë, muratorë, hidraulik dhe shumë pozita.

Lexo Edhe:

Aplikimi për secilën nga pozitat duhet të bëhet para datës 18 shtator dhe mosha më madhore që lejohet për aplikim duhet të jetë deri në 45 vjeç.