Këto janë rroba banjot perfekte për ju sipas shenjës së horoskopit (FOTO) - Gazeta Express
string(71) "keto-jane-rroba-banjot-perfekte-per-ju-sipas-shenjes-se-horoskopit-foto"

Shqiperi

Gazeta Express

16/07/2023 16:26

Këto janë rroba banjot perfekte për ju sipas shenjës së horoskopit (FOTO)

Shqiperi

Gazeta Express

16/07/2023 16:26

Në verë një gjë na freskon dhe na kënaq më shumë se çdo gjë tjetër – noti në plazhet e bukura të vendit tonë. Pak para se të shkojmë në plazh, le të shohim se cilat rroba banje mund të zgjedhim bazuar në shenjën tonë të zodiakut .

Ndoshta ju pëlqen të tregoni figurën tuaj me bikini të këndshme me bel të lartë, ose ndoshta jeni më rehat me një rroba banje një-copëshe që ju lejon të bëni sërf, të notoni, të ndiqni fëmijët ose të kënaqeni me sportet tuaja të preferuara ujore. Sido që të jetë, nëse e keni të vështirë të vendosni se cili stil i rrobave të banjës është i duhuri për ju, lërini yjet t’ju japin përgjigjen.

Lexo Edhe:

Dashi – Trup i plotë në ngjyrë të ndezur

Si shenja e parë e zodiakut, Dashi mbledh të gjithë energjinë e yjeve. Pra, ajo do të zgjedhë një rroba banje praktike, si p.sh. Edhe nëse nuk ka lojë me miqtë e tij në plazh, ai patjetër do të gjejë një mënyrë për të ushtruar dhe kanalizuar energjinë e tij. Qëndrimi i shkujdesur dhe i sigurt i Dashit shkon në mënyrë të përkryer me një jumpsuit të kuq të guximshëm.

Ολόσωμο μαγιό Χρώμα εντονο ροζ - SINSAY - 0187U-42X

Demi – Bikini retro

Komoditet, luks dhe cilësi: kjo është ajo që dëshiron një Demi si nga jeta e tij ashtu edhe nga rrobat e banjës. Rrobat e banjës retro janë të përjetshme dhe të këndshme, me pantallona të shkurtra me bel të lartë, bluza me qafë dhe modele me pika. Vështirë se do të dalin nga moda dhe padyshim që do të bien në sy në plazh, falë kohëzgjatjes së tyre.

Μαγιό μπικίνι πουά - gfashion.gr | Γυναικεία Ρούχα Online

Binjakët – Të gjithanshëm dhe të veçantë

Binjakët janë fleksibël dhe pëlqejnë të eksperimentojnë me stilin e tyre. Në të njëjtën kohë, ato konsiderohen si një nga shenjat më të pavendosura. Kjo është arsyeja pse ata nuk do të kënaqen me bikini klasike apo një rroba banje të mërzitshme një copë. Ata do të provojnë trendin e rrobave të banjës monokini apo polimorfike, të cilat në çdo moment mund të bëhen çfarë të duan Binjakët.

Μαγιό Μπικίνι Τρίγωνο με Χρυσά Κρικάκια και Brazil Ρυθμιζόμενο - Lavalmore

Gaforrja – komode dhe romantike

Ajo që një Gaforre kërkon në pushime është relaksi dhe momente të bukura me të dashurit e tyre. Pra, ajo që kërkon nga rrobat e banjës është mundësia e lehtësisë së lëvizjes, pa u shqetësuar nëse do të zbulohet diçka. Shpesh, ai mund të zgjedhë një fustan – rroba banje, që pasqyron elementin romantik të karakterit të tij, por edhe komoditetin që kërkon.

Τι νούμερο μαγιό να πάρω; | Olympic Stores

Luani – Bie në sy me ngjyra

Kjo shenjë e zjarrit dëshiron një rroba banje që të nxjerrë në pah nxirjen e tij tropikale. Një rroba banje me modele shumë të ndezura apo ngjyra neoni do të arrijë kontrastin perfekt. Luanët nuk hezitojnë të tregohen të guximshëm me rrobat e tyre të banjës dhe për shkak se dëshirojnë vëmendjen, ata kanë më shumë gjasa të zgjedhin bikini tanga me një model të veçantë.

Γυναικεία Ρούχα : Μαγιό Μπικίνι Ψηλόμεσο με Κρίκους

Virgjëresha – Tankini

Zgjedhja ideale për Virgjëreshën perfeksioniste dhe të përpiktë është një tankini. Ky stil ofron fleksibilitet, pa mbetur mbrapa në elegancë, ndërkohë që është e sigurt që paleta e ngjyrave do të kalojë në ngjyrat bazë apo edhe tokësore.

Γυναικεία Μαγιό Τανκίνι | Outfit.gr

Peshorja – Exomo

Çdo gjë e bukur dhe plot stil i përshtatet Peshores, e cila drejtohet nga Venusi. Nuancat që ajo preferon janë roza e ëmbël dhe e kuqja e sensualitetit, por për shkak se e do harmoninë shpesh do të zgjedhë ngjyrën njëngjyrëshe të bardhë apo të zezë. Peshoret gjithashtu e duan modën, kështu që një bluzë me një shpatull ose një njësoj pa rripa bëhen të preferuarat e tyre.

Φλοράλ, έξωμο μπικίνι με μπαντό σουτιέν και βολάν - Cumbia Floral Sweetness  - Saha

Akrepi – Trupi me mëngë të gjata

E megjithatë, pavarësisht se sa paradoksale mund t’ju duket, astrologët pajtohen. Akrepat e duan misterin dhe prakticitetin, ndaj një njëshe me mëngë të gjata plotëson nevojat e tyre. E njëjta gjë vlen edhe për rroba banje të zeza që të kujtojnë të brendshmet, pasi ato konsiderohen edhe si shenja më sensuale.

Μαγιό Ολόσωμο BLU4U Bloom - Αόρατη Ενίσχυση

Shigjetari – Atletik

Mos u habitni nëse Shigjetari hip në një aeroplan për në një plazh tropikal ose nis një ecje verore prej muajsh. Kjo shenjë aventureske nuk kënaqet të qëndrojë shumë gjatë dhe rrobat e banjës sportive me pantallona të shkurtra në pjesën e poshtme dhe busti sipër janë një opsion komod dhe i relaksuar që i lejon të lëvizin lirshëm dhe të shijojnë çdo aktivitet.

Adidas Αθλητικό Set Bikini Μπουστάκι Μαύρο DQ3309 | Skroutz.gr

Bricjapi – Trupore gjithë ditën

Nëse arrini të largoni një grua Bricjapi nga zyra e saj, atëherë do ta shihni në plazh me një rroba banje praktike me bel të lartë ose një copë që mund të vishen si top pas punës. Për shkak se një moment mund të jenë duke notuar dhe në momentin tjetër duhet të jenë në zyrë për punë, Bricjapët preferojnë që veshjet e tyre të plazhit të jenë praktike, të gjithanshme dhe mund të vishen gjatë gjithë ditës.

Ολόσωμα Μαγιό 2023 Bluepoint Triumph - Μεγάλα Μεγέθη - Με Λαστέξ Σύσφιξης -  Για Μεγάλο Στήθος

Ujori – Eksentriku 

Ujorët konsiderohen si më ekscentrikët dhe më të lirët e zodiakut dhe nuk u intereson çfarë është në modë këtë sezon. Ata janë më të interesuar të përqafojnë individualitetin e tyre. Megjithatë, duke qenë se janë përpara kohës, do të zgjedhin një rroba banje që do të ketë një element më të veçantë. Një body me një model të veçantë do të ishte ideale.

Blue leopard μπικίνι με μεταλλικό κρίκο | Lapop

Peshqit – “Vajza rrufe

Qoftë me trup të plotë apo bikini, Peshqit do të zgjedhin një rroba banje në një stil romantik, i cili ka shumë të ngjarë të ketë rrufe ose një model me lule. Ata po numërojnë orët deri në pushimet dhe duan që rrobat e banjës të pasqyrojnë gëzimin e tyre.

Μπικίνι με βολάν και λαχούρια κόκκινο | Lapop 2023