Këtë video të nënës së Rita Orës duke kërcyer në ujë nuk duhet ta humbisni - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 15:25

Këtë video të nënës së Rita Orës duke kërcyer në ujë nuk duhet ta humbisni

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 15:25

Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re!

Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit.

Si çdo vit, ajo edhe këtë herë ka lënë disa ditë për të pushuar në shtëpinë që familja ka blerë në Ulqin, shkruan Gazeta Express.

Shtëpia e drurit pranë lumit Buna frekuentohet shpesh nga familja Ora, e Vera duket se aty është duke kaluar ditët më të mira.

Vera po poston vazhdimisht fotografi dhe momente nga këto ditë të bukura, duke e treguar fizikun në formë të mrekullueshme në bikinit nga më të ndryshmet.

Këtë herë Vera ka publikuar videon e cila i ka bërë përshtypje shumë ndjekësve të saj./Gazeta Express/

Vera Ora duke kërcyer në lumin Buna