Këta janë të nominuarit për të dalë nga shtëpia - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

13/11/2021 0:06

Këta janë të nominuarit për të dalë nga shtëpia

TV/Film

Gazeta Express

13/11/2021 0:06

Janë bërë nominimet për të dalë nga shtëpia e Big Brother Albania VIP

Nominimet për natën e sotme janë bërë në çift e ku nga votat që janë bërë Enxhëll dhe Beniada kanë marrë më shumë vota.

Lexo Edhe:

DJ PM dhe DJ Dax ishin ata që vendosën për ta dërguar në nominim edhe një çift dhe ata janë Iliri dhe Sabiani.

Kështu nga ky vendim në nominim për javën tjetër është Enxhëll, Beniada, Iliri dhe Sabiani.

Interesante është se teleshikuesit do të votojnë për personat që dëshirojnë të qendrojnë në shtëpi. /GazetaExpress/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.