Kësulëkuqja Vildane, shfaqet tepër e nxehtë në New York


Gazeta Express
22 Tetor 2019 20:06

Vildane Zeneli edhe njëherë vjen shumë e nxehtë për të gjithë fansat e saj

Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ka realizuar para disa ditëve një fotosesion me Fadil Berishën në New York.

E ky fotosesion i realizuar në të brendshme paraqet Vildanen tepër seksi derisa ajo ka të veshur edhe një kësulë të kuqe.

Ndryshe, Vildanja konsiderohet si njëra prej femrave më seksi shqiptare.

Ajo ka disa vite që karrierën e saj e zhvillon në SHBA ku atje ajo disa herë ka qenë fytyrë reklamuese e shumë firmave të mëdha amerikane. /GazetaExpress/  

Te fundit


Kthehu lart