Kështu u duk Melinda për ditëlindje - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 2:44

Kështu u duk Melinda për ditëlindje

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 2:44

Melinda Ademi po feston ditëlindjen.

Sot ishte një ditë tejet e veçantë për Melinda Ademin.

Ajo e kishte ditëlindjen dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

‘Vajza e ditëlindjes’ e ka postuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram ku ajo duket tejet seksi.

Fotoja është vërshuar me urime të shumta ndërkaq më vonë ajo ka postuar edhe një foto tjetër ku ka shkruar: “Është ditëlindja ime”.