Kërkohet urgjentisht grup i gjakut A – Negativ


Gazeta Express
14 Gusht 2019 13:12

Një qytetar është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për ndihmën tuaj.

Në rrjete sociale është bërë thirrje nga familjarë të tij që të ndihmohet nëse dikush ka grupin e gjakut A – Negativ.

Mund të lajmëroheni në këtë numër 049 348 377.

Te fundit


Kthehu lart