Këngëtarja kosovare viziton villen “Pablo Escobar” në Meksikë


Gazeta Express
22 Prill 2019 20:15

Këngëtarja kosovare Adelina Emini ka përjetuar një pushim ëndrrash këto ditë

Këngëtarja ishte në Meksikë dhe krahas shumë udhëtimeve të saj, ajo ka vizituar edhe villën e Pablo Escobarit, në Tulum të Meksikës, që tashmë është bërë një atraksion për turistët në mbarë botën.

Ndryshe, Adelina gjatë kësaj vizite po ashtu ka vizituar edhe vende të bukura turistike, për të cilën gjë edhe është i njohur Tulumi i Meksikës.

View this post on Instagram

this place looks absolutely incredible⭐️

A post shared by Adelina Emini (@adelinaemini) on

Pablo Escobar ndryshe njihet si mbreti apo lordi i drogës në Amerikën Latine, të Mesme dhe atë Veriore. Ai u vra më 1993 dhe për të ende ka legjenda të ndryshme urbane në Amerikë. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart