Këngëtari i njohur përfshihet në një aksident fatal


Gazeta Express
19 Maj 2019 9:09

Travis Tritt ishte përfshirë në një aksident fatal në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës dhe ai thotë se është i tronditur nga ajo që përjetoi.

Këngëtari ishte duke hipur në autobusin e tij të turneut në Karolinën Jugore, kur autobusi u përplas me dy automjete tjera.

“Ne ishim të përfshirë në një aksident fatal, me një shofer që shkonte në rrugë të gabuar. Faleminderit Zot jemi mirë. Ndihem keq për ata që kanë vdekur pa nevojë sonte. Jam vërtetë i tronditur nga ajo që kam parë”, ka shkruar Travis.

Te fundit


Kthehu lart