Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje


Gazeta Express
10 Tetor 2019 18:20

Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të.

Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja sexy”.

Ju rikujtojmë se modelet janë shoqe prej shumë kohësh dhe shoqëria e tyre vazhdon ende.

Në fakt, motra e Bella-s, Gigi Hadid, sqaroi se si disi janë të lidhur me Kendall.

Te fundit


Kthehu lart