Kendall Jenner pozon krejtësisht cullak


Gazeta Express
19 Korrik 2019 19:22

Bukuroshja Kendall Jenner ka rrëmbyer së fundmi vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në Instagram.

Ajo publikoi një fotografi ku shfaqej tërësisht nudo, ndërsa kishte mbuluar vetëm pjesët intime.

Fotografia nën filtrat bardhë e zi, ka bërë që të ngacmohet imagjinata e shumë prej ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

w/ @mertalas 🖤

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Ndërkohë, fotografi i këtyre pozave, Mert Alas, ka qenë ai i cili ka publikuar një tjetër fotografi të zhveshur të saj, përcjell Telegrafi.

Bëhet fjalë për një imazh, në të cilin modelja shfaq tërësisht trupin e zhveshur, duke vënë në pah të pasmet e saj.

View this post on Instagram

you can’t sit with us ! @kendalljenner #goddess

A post shared by Mert Alas (@mertalas) on

Këto fotografi të Kendall janë komentuar gjithandej në media dhe rrjetet sociale, veçanërisht nga fansat e familjes Kardashian-Jenner.


Te fundit


Kthehu lart