Keanu Reeves, 55 vjeç, del për herë të parë publikisht me të dashurën e tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/11/2019 9:56

Keanu Reeves, 55 vjeç, del për herë të parë publikisht me të dashurën e tij

Rozë

Gazeta Express

05/11/2019 9:56

Të gjithë pajtohen se aktori shumë i dashur Keanu Reeves është mahnitës. Por, jeta e tij personale gjithmonë ka qenë një mister në vete.

Dhe, ai nuk është parë me dikë të veçantë në publik që një kohë shumë, shumë të gjatë. Por tani, gjërat duket se kanë ndryshuar më në fund.

Reeves u pa në festivalin e filmit ‘LACMA’ në Los Angjelos, duke i mbajtur duart me të dashurën e tij Alexandra Grant, 46 vjeçe, transmeton Gazeta Express.

Fansat e yllit të filmave aksion spekulojnë se ai dhe Grant janë në lidhje, veçanërisht pasi këto nuk janë fotot e vetme ku ata tregojnë afërsinë me njëri-tjetrin.

Pictured: Alexandra Grant, Keanu Reeves
Mandatory Credit © Jeffrey Mayer/Broadimage
2019 LACMA 2019 Art + Film Gala Presented By Gucci – Arrivals

11/2/19, Los Angeles, California, United States of America

Broadimage Entertainment
Los Angeles 1+ (310) 301-1027
New York 1+ (646) 827-9134
[email protected] http://www.broadimage.com

Photo: CraSH/imageSPACE (Credit Image: © Imagespace via ZUMA Wire)
CAP/MPI/TF ©TF/MPI/Capital Pictures

Ata janë parë bashkë edhe më herët: