‘Ke ballkon të rrezikshëm’ Nënpresidentja e ‘Gjuzit’ nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto topless


Gazeta Express
10 Tetor 2019 15:20

Ish-missi shqiptar Silvana Bushati mori të gjithë vëmendjen e mediave me emërimin si nën/presidente të partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit, ak ditë pasi ky i fundit gjujati live në emision për “ballkonet”.

Mirëpo përtej angazhimit politik, Silvana vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme, ndërsa sot nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto tejet provokuese ku shfaqet topless.

Së fundmi ajo është përfolur për martesë pas fotove me fustan nusërie.

fghjkl.png

Te fundit


Kthehu lart