Kasami mohon koalicionin me BDI-në, por jo edhe me LSDM-në - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

19/02/2020 18:22

Kasami mohon koalicionin me BDI-në, por jo edhe me LSDM-në

Ballina

Gazeta Express

19/02/2020 18:22

Kreu I Lëvizjes BESA, në një intervistë eksluzive për Gazetën Express, ka theksuar se Lëvizja BESA si subjekt politik nuk do të bashkëpunojë me BDI-në, përcjell Express.

Ai ka thënë se deri më tani nuk ka pasur ofertë konkrete nga LSDM-ja, por nëse një gjë e tillë do të ndodhë, atëherë Lëvizja BESA dhe kryesia e saj do të marrin një vendim për të cilin opinion publik do të jetë I informuar me kohë.

Ndërkaq një bashkëpunim të mundshëm parazgjedhor me BDI-në Kasami e ka mohuar kategorikisht.

Si do të rreshtohet Lëvizja Besa në zgjedhjet e 12 prillit, flet Bilall Kasami

Si do të rreshtohet Lëvizja Besa në zgjedhjet e 12 prillit, flet Bilall Kasami

Publiée par T7 sur Mercredi 19 février 2020