Kaq shumë është rritur vajza e Labit dhe Qëndresës


Gazeta Express
20 Gusht 2019 9:48

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Qëndresa ka publikuar një foto me vajzën e saj, dhe e cila duket se është rritur shumë.

Kjo duket të jetë një ndër fotot më të bukura që Qëndresa ka me Rroan.  

Te fundit


Kthehu lart