Kaq seksi duket Luana para fillimit të emisionit - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

09/10/2019 21:51

Kaq seksi duket Luana para fillimit të emisionit

Ballina

Gazeta Express

09/10/2019 21:51

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke u përgatitur për fillimin e sezonit të ri të emisionit të saj.

“Shiko kush luan” pritet të fillojë se shpejti në Shqipëri dhe duket se Luana Vjollca ka vendosur që t’i joshë sa më shumë shikuesit me dukjen e saj seksi.

Ajo ka postuar në Instagram një video ku është veshur në mënyrë shumë provokative derisa ka bërë edhe një kuiz me fansat e saj duke pyetur:

View this post on Instagram

Soon.. per here te pare! ? Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

“Soon…për herë të parë! Kush e gjen çfarë?”.

Ndryshe emisioni i Luanës “Shiko kush luan” është rikthyer përsëri në ekranet dhe familjes shqiptare, derisa Luana ka qenë më shumë e angazhuar në muzikë muajve të fundit. /GazetaExpress/