Kamionçina përplaset me motorin, disa të lënduar nga aksidenti i rëndë


Gazeta Express
24 Prill 2019 12:04

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë- Milot pranë kryqëzimit të “Treshit”.

Mësohet paraprakishty se një kamionçinë është përplasur me një motor dhe si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të lënduarve./Express

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart