Kamionçina përplaset me motorin, disa të lënduar nga aksidenti i rëndë - Gazeta Express

Kamionçina përplaset me motorin, disa të lënduar nga aksidenti i rëndë

Gazeta Express

24/04/2019 12:04

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë- Milot pranë kryqëzimit të “Treshit”.

Mësohet paraprakishty se një kamionçinë është përplasur me një motor dhe si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të lënduarve./Express