Ka gol në ndeshjen Leicester City vs Arsenal


load
Gazeta Express
9 Nëntor 2019 20:01

Është zhbllokua rezultati në ndeshjen mes Leicester City dhe Arsenal

Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e sulmuesit, Jamie Vardy.

Ai realizoi për 1-0 në minutën e 68-të, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart