Juventusi e përmbys rezultatin ndaj Lokomotiv Moscow me dy supergola të shpejtë - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

22/10/2019 22:44

Juventusi e përmbys rezultatin ndaj Lokomotiv Moscow me dy supergola të shpejtë

Sport

Gazeta Express

22/10/2019 22:44

Juventusi e ka përmbysur rezultatin kundër Lokomotiv Moscow me dy gola të shpejtë, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Torino.

Paulo Dybala shënoi dy herë brenda dy minutave për ta kaluar Juventusin në epërsi 2:1, raporton Gazeta Express.

Së pari, argjentinasi shënoi një supergol në minutën e 77-të për 1:1 dhe pastaj realizoi për 2:1 vetëm dy minuta në vonë.