‘Ju tradhëton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi


Gazeta Express
25 Maj 2019 15:34

Astrologia e njohur Meri Shehu njofton se Neptuni është në kundërshtim me Asteroidin Kalypso i cili do të thotë te fshehesh apo te manipulosh. Kalypso do tregojë talentet e fshehura dhe lidhje te fshehta.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Sot duhet te keni vemendje me punen dhe ndonje mundesi per te bere gjera pa zhurrme dhe lidhjet e bisedat e duhura qe t’ju japin nje mundesi jo vetem endrra

Demi
Sot ju jepet mundesia te afroheni me dike qe ju pelqen shume ne jeten personale dhe kete njohje do ta mbani te fshehte per shume kohe

Binjaket
Jeta do ju tregoj se qe te beni emer te madh duhet te mesoni te pershtateni me disa veshtiresi apo t’i shpetoni disa joshjeve

Gaforrja
Sot praktikisht duhet te beni disa manovra apo manipulime te cilat do bejne te mundur te kaloj me sukses plani apo ideja juaj

Luani
Do ju duhet nje baze ekonomike sot apo ndihme te cilen praktikisht duhet ta fitoni me zotesi apo me nje menyre pak manipuluese

Virgjeresha
Ne llogartite tuaja sot duhet te beni hesap qe disa njerez nuk i mbani dot pergjithmone megjithese sot keni mundesi te beni nje perpjekje

Peshorja
Vetja juaj mund te kthehet ne nje sirene joshjeje dhe t’ju nxjerre ne pah talentet mundesine dhe ndihmen qe ju nevojitet

Akrepi
Nje mundesi per te shpetuar nga mbytja do ju jepet si nje liman ku te merrni veten. Por nuk duhet te prisni shume gjate per te vazhduar. Sot keni nje njohje te mire por edhe nje lidhje shume te mire

Shigjetari
Ne ceshtje pune duhet te beni nje bisede dhe te merrni nje vendim te cilin nuk duhet ta tregoni por me mencurine tuaj ne heshtje t’i shkoni deri ne fund

Bricjapi
Mendoni se cdo gje po shkon mire por kujdes ne nje ceshtje ligjore ekziston mundesia e nje kurthi 

Ujori
Sot eshte nje dite shume produktive ku me dinakerine tuaj mund te fitoni nje pune apo te mbani ndezur interesin e dikujt qe ju doni

Peshqit
Ka shume menyra per tu ndjere mire por sot vjen dita qe ju merrni ne dore hakmarrjen me te embel qe mund te kishit menduar per dike qe ju ka tradhetuar.

Te fundit


Kthehu lart