Ju la i dashuri? Gjyshja e Dojnës ka një ide gjeniale si t’ia nisni nga e para


Gazeta Express
2 Prill 2019 13:40

Moderatorja Dojna Mema është një nga vajzat më trendy në ekran. Ajo ka hapur gjithashtu dhe për gjyshen e saj një profil në Instagram ku ndan shpesh video dhe momente të veçanta, një ide kjo e parë dhe nga aktori i humorit Bes Kallaku, i cili përi dhe më ‘vip’ se vetja Ijen.

Dojna e pyet gjyshen në një video se ç’mendim ka kur djemtë i lënë vajzat dhe si duhet t’a përballojë një vajzë momentin kur e lë i dashuri, pasi i thotë “Nuk dua të jemi më bashkë”.

“Nuk ka asnjë problem për mua. Çfarë duhet të bëjë ajo, t’a mbledhi mendjen që nuk është me këtë çunin dhe të vazhdojë jetën e vet. E dashuron ajo shumë dhe nuk heq dot dorë? Po kur thotë atë fjalë ai, unë i kam bërë naftën dashurisë.”- përgjigjet gjyshja e Dojnës, e cila e ka shkrirë moderatoren së qeshuri.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart