Jozefina Topalli fotografohet duke nxjerrë nipin shëtitje nga liqeni


Gazeta Express
10 Tetor 2019 12:27

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipëisë, Jozefina Topalli, para disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj, Megi Topalli, solli në jetë fëmijë e parë.

Topalli ka postuar një foto të ëmbël me nipin, ndërsa shëtisnin te Parku i Liqenit Artificial.

Mesa duket ish-gruaja e hekurt e PD-së po e shijon të bëjë gjyshen dhe kjo është bukur e dukshme.

Te fundit


Kthehu lart