Jonida Vokshi tregon si e pritën familjarët e saj lajmin se do martohej


Gazeta Express
19 Maj 2019 9:32

Pas lajmit të mirë që ndau me të gjithë, se së shpejti do të martohet me producentin Besnik Krapi, moderatorja Jonida Vokshi tregoi po ashtu se si e pritën këtë lajm familjarët e saj.

Gjatë emisionit “Xing me Ermalin” në Tv Klan ku ajo ishte e ftuar, u shpreh se ata u gëzuan shumë dhe se tashmë e kanë lënë në hije dhe duan më shumë Besnik Krapin.

Ajo thase martesa e tyre është konkludim i dashurisë që kanë për njëri-tjetrin dhe se vendimi i tyre nuk ka të bëjë me faktin që shpesh prindërit iu kërkojnë fëmijëve të tyre të martohen dhe të krijojnë familje.

Ermal Mamaqi: Tërë këto vite në heshtje… A u gëzuan ata të shtëpisë? Se halli familja është, njerëzit ndonjëherë martohen për familjen.  Mos ndoshta t’i po e bën këtë për familjen?

Jonida Vokshi: Jo unë po e bëj për veten time, për dashurinë që kam për Besnikun. Besnik Krapin.

Ermal Mamaqi: Po shyqyr që e the se plasëm.

Jonida Vokshi: Pasi ia thamë familjarëve lajmin, sigurisht u gëzuan shumë, por tani familja ime do më shumë Besnikun se sa mua. Kam kaluar në hije. Besniku ka mbaruar për aktor dhe është producent./tvklan.al

Te fundit


Kthehu lart