Jenner e zhveshur në krah të dashurit të saj


Gazeta Express
10 September 2019 20:29

Kylie Jenner pas një interviste në Ellen DeGeners është shfaqur me një fotografi tepër provokative në krah të dashurit të saj

Besohet që ajo do të jetë në një fotosesion të ri për Playboy.

Por, fotoja që ajo ka postuar në rrjete social Instagram ka qenë tepër provokative.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Bukuroshja, e cila është miliardere në saj të linjave të saj të kremërave, shihet në krah te të dashurit të saj Travis Scott tërësisht e zhveshur.

Fotoja sigurisht që është bërë virale dhe po klikohet me të madhe nga fansat e saj. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart