“Jemi çifti më i lezetshëm në botë” – Gjyqtari mbi 60-vjeçar martohet me 23-vjeçaren


Gazeta Express
9 Tetor 2019 18:55

Një çift australian me diferencë në moshë më shumë se 40 vjet nga njëri tjetri janë martuar pas një romance të shpejtë mes tyre.

Ashleigh Petrie, 23 vjeçe mban në gisht unazën e gjyqtarit Rodney Higgins, i cili mendohet të jetë mbi 60 vjec.

“Nisi me një pëlqim të çastit dhe përfundoi me unazën në gisht. Dashuria e jetës sime më kërkoi të martohemi dhe unë thashë ‘po’. Jemi çifti më i lezetshëm në botë”, thotë 23 vjeçarja.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart