“Je shumë fake” Tension në mes të emisionit mes dy moderatorëve shqiptarë


Gazeta Express
21 Korrik 2019 17:03

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken ‘fake’ (fallco) si prezantues dhe ai ja tha në sy Borës.

“Këta të dy hajt më sepse janë edhe aktorë dhe e mbulojnë me humorin, por Bora është shumë ‘fake’,“- tha Ervini.

“Ou, pse more jam fake?”- e pyeti Bora, “Unë s’jam as e bërë.”

Prit të të prek pak”- tha Ervini, -“Kshu e bërë s’je jo, por e thashë për batutë.”/dosja

Te fundit


Kthehu lart