Jaguar F-PACE me dizajnin e vitit, natyrisht në Luxury - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

07/08/2019 14:36

Jaguar F-PACE me dizajnin e vitit, natyrisht në Luxury

Lajme

Gazeta Express

07/08/2019 14:36

Është një nga veturat që të len gojëhapur. Jo rastësisht ka marr dhe çmimin prestigjioz “World Car of the Year” dhe “World Car Design of the Year” të njëjtën e gjeni në LUXURY nuk mbaron me kaq e gjeni me një super ofertë natyrisht ky model ndodhet në Luxury Auto, shtëpia e Range Rover në Kosovë.

-F-PACE nga Jaguar është modeli më i shitur që kjo kompani ka prodhuar dhe kjo foristradë me performancë të lartë. Jaguar F-PACE është foristradë me performancë të lartë e projektuar për të ofruar manovrueshmërinë, fleksibilitetin dhe komoditetin për të cilin të gjithë makinat Jaguar njihen, së bashku me një frymë dinamizmi dhe funksionaliteti.

Ju mund të bëheni pronari i -F-PACE nëpërmes Raiffaisen Leasing dhe Banka Ekonomike Leasing me një super mundësi. Por fillimisht të shohim detajet se çfarë ju ofron -F-PACE  2019 që mund ta shihni në Luxury, shtëpinë e Range Rover në Kosovë.

“Kjo është një foristradë me performancë të lartë që ka dinamikë të shkëlqyeshme, por në të njejtën kohë ofron vozitje të qetë e të këndshme. Dizajni i inspiruar nga modeli F-TYPE kombinon pamjen dramatike me interier të gjerë dhe bagazh adekuat. Së bashku me sistemin infotainment, sistemin tonë më të përparuar all-wheel-drive dhe një mori teknologjish aktive për siguri në rrugë, Jaguar F-PACE e bën çdo udhëtim një eksperiencë të paharrueshme.”

-Kevin Stride, Vehicle Line Director, Jaguar F-PACE

-Prej efikasitetit të motorëve 4-cilindërsh Ingenium e deri te fuqia dhe performanca e motorit Supercharged V6 nga modeli F-TYPE, çdo motor ofron ekulibrin perfekt në mes performancës, komoditetit dhe efikasitetit, e gjithë kjo duke ju përmbajtur rregullave strikte Euro 6. Së bashku me mundësitë për zgjedhje të ndërruesit e shpejtësive manual apo automatik, si dhe mundësinë për sistem all-wheel-drive, Jaguar F-PACE ofron zgjidhje të larmishme dhe eksperiencë të pakrahasueshme të vozitjes.

Ndryshe, të gjitha veturat nga Land Rover mund t’i shihni nga afër në Luxury, nga e hëna deri të shtunën. Ju mund të bëheni pronari i Range Rover nëpërmes Raiffaisen Leasing dhe Banka Ekonomike Leasing me një super mundësi.

Për detaje na kontaktoni në: +383 44 600 000
luxuryauto-ks.com
https://www.facebook.com/autoluxuryshpk/