Ja si u veshën të ftuarit VIP në premierën e filmit 'Falco' të Bes Kallakut - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/11/2019 12:57

Ja si u veshën të ftuarit VIP në premierën e filmit ‘Falco’ të Bes Kallakut

Rozë

Gazeta Express

21/11/2019 12:57

U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj.

Në premierën e filmit, Besi u shfaq i veshur me një kostum të zi dhe  Xhensila gjithashtu me fustan të zi teksa me vete çifti kishin edhe vogëlushen Ajka.

Besi, Xhensila dhe Ajka

Disa prej fotove nga premiera jua sjellim më poshtë.

Rezarta dhe Ermal Hoxha

Rezarta dhe Ermal Hoxha

Orinda, Turi, Albano, Juli dhe Visjani

Albano Bogdo dhe Xhensila Myrtezaj

Bleona

Bes Kallaku dhe Eraldo Rexho

Turi me Visjanin, Julin dhe Albanon

Besi me motrën, Ana

Ana dhe Bes Kallaku

Olti Curri dhe Rashel Kolaneci