Ja si e do Xhensila Pere të dashurin - Gazeta Express

Ja si e do Xhensila Pere të dashurin

Rozë

Gazeta Express

18/04/2019 10:19

Missi dhe ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në media e që tërheq shpesh vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale apo deklaratat në intervista.

Vitet e fundit, jetën private Xhensila e ka ruajtur shumë hermetike, por në një intervistë për “Më fal një minutë” në “In TV”, ajo ka treguar se aktualisht është beqare.

E pyetur për princin e kaltër, Xhensila u përgjigj se nuk ka asnjë preferencë, mjafton që ai të fitojë zemrën e saj.