Izabel Goulart nxjerr në pah format e saj “bombastike” në Itali


Gazeta Express
25 Gusht 2019 9:43

Një foto si në kohët e shkuara, në stilin klasik, por që nxjerr në pah të gjithë bukurinë e Izabel Goulart.

Modelja dhe partnerja e portierit Kevin Trapp (aktualisht luan për Eintracht Frankfurt), po kalon një periudhë të shkurtër pushimesh në brigjet e Italisë, pikërisht në brigjet e Positanos, nga ku po mrekullon me fotot e saj të publikuara në rrjetet sociale.

Te fundit


Kthehu lart