Italia po e shkel Bosnjën, shënohet gol i çmendur - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/11/2019 22:00

Italia po e shkel Bosnjën, shënohet gol i çmendur

Sport

Gazeta Express

15/11/2019 22:00

Italia është duke e mposhtur 3-0 Bosnjën

Italia është duke u treguar e fortë për Bosnjën. Pas Francesco Acerbi dhe  Lorenzo Insignes, ka shënuar edhe Andrea Belotti, raporton Gazeta Express.

Sulmuesi i Torinos shënoi për 3-0 në minutën e 53-të.