"Ishte shumë e shpifur” - kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe - Gazeta Express

“Ishte shumë e shpifur” – kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe

Ballina

Gazeta Express

20/09/2019 23:50

Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera.

Kiara e ka nisur videon e parë duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët janë shumë kuriozë për jetën e saj private.

View this post on Instagram

Yasas?? @revolve

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

“Kur ke puthur për herë të parë”, ishte një ndër pyetjet e fansave.

“Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta”, tregoi Kiara.

View this post on Instagram

on wednesday’s @fashionnova ?

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on