Ish-kryediplomatja: Sonte kryeministri duket i tensionuar dhe i shqetësuar - Gazeta Express
string(73) "ish-kryediplomatja-sonte-kryeministri-duket-i-tensionuar-dhe-i-shqetesuar"

Ish-kryediplomatja: Sonte kryeministri duket i tensionuar dhe i shqetësuar

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 0:00

Ish-kryediplomatja kosovare Meliza Haradinaj Stublla ka reaguar pas prononcimit për media të kryeministrit Albin Kurti nga Ohri.

Sipas saj, Kurti dukej i shqetësuar dhe në tension.

“Kryeministri Kurti duket i tensionuar dhe i shqetësuar”, ka shkruar ajo.

Lexo Edhe:

Kryeministri ka folur për media pas 12 orëve negociata, pas të cilave u dakordua me Vucicin për Aneksin e Implementimit.