Isa Mustafa dhe Vjosa Osmani arrijnë në vendin ku mbahet takimi me Kurtin - Gazeta Express

Isa Mustafa dhe Vjosa Osmani arrijnë në vendin ku mbahet takimi me Kurtin

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 12:01

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, dhe kandidatja për kryeministre nga kjo parti, Vjosa Osmani, tashmë kanë arritur në vendin ku do të mbahet takimi me Albin Kurtin, kreun e VV-së, raporton Gazeta Express

Ky është takimi i parë pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme, në të cilat VV-ja doli si parti e parë.

T7 ju sjell foto nga vendi ku do të mbahet takimi.