Irina josh me të kuqe, ua kujton Ronaldos dhe Bradley Cooperit se çfarë kanë humbur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

19/10/2019 18:46

Irina josh me të kuqe, ua kujton Ronaldos dhe Bradley Cooperit se çfarë kanë humbur

Ballina

Gazeta Express

19/10/2019 18:46

Ishte më e përfolura kur ishte në lidhje Cristiano Ronaldo-n, më pas e njëjta situatë kur u martua me aktorin e famshëm Bradley Cooper.

Por tashmë edhe pse është larg këtyre dy personave të njohur në botë, sërish modelja ruse, Irina Shayk mbetet në qendër të vëmendjen, duke treguar se famën nuk e ka fituar për shkak të lidhjeve të saj me persona të njohur.

33-vjeçarja është fotografuar në eventin e “Sephora” në New York City, ku dukej e mrekullueshme teksa kishte veshur një fustan të kuq të hapur.

Stil, klas dhe elegancë, jo më kot është një nga modelet më të kërkuara në botën e modës edhe pse tashmë është edhe nënë.