Kthehu lart

Flet bashkëlojtari i Fadil Vokrrit : “Ne nuk duhet të ngecim pas humbjes së tij sepse ai gjithmonë ka dashur që të ecim përpara”

Flet bashkëlojtari i Fadil Vokrrit : “Ne nuk duhet të ngecim pas humbjes së tij sepse ai gjithmonë ka dashur që të ecim përpara” GazetaExpress

Në emisionin e mëngjesit “Express Morning” në T7, mysafir kyresorë ishte Ramiz Krasniqi, atëherë bashkëlojtar i legjendës Fadil Vokrri, ndërsa tash selektor i Kombtarës së Kosovës për U19.

Përpos arritjeve të Vokrrit,  Krasniqi si mik i afërt tregoi edhe personalitetin e tij dhe fjalët që ai ua tha miqve para ndeshjeve të atëhershme.
Gjithashtu Krasniqi shpalosi per shikuesit sa ishte kujdesur Vokrri për shëndetin e tij, si ishte rutina e tij dhe dita kur Fadil Vokrri ndrroi jete.
Për më shumë detaje te tjera mund ta ndiqni intervistën e dhënë nga Krasniqi ekskluzivisht per “Express Morning”.


    Data: 11 Qershor 2018 11:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera