Interi e zbulon fanellën fantastike me të cilën do të luajë si mysafir - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

25/06/2019 11:43

Interi e zbulon fanellën fantastike me të cilën do të luajë si mysafir

Sport

Gazeta Express

25/06/2019 11:43

Interi e ka prezantuar fanellën e re me të cilën do të luajë në udhëtim në sezonin e ri 2019/20, e cila do të jetë e gjelbër e frymëzuar nga tifozëria ultras “Curva Nord”.

Fanella është akuamarin – një ngjyrë e ngjashme si tribuna e gjelbër e San Siros ku vendosen tifozët ultras të Interit – si dhe ka vija zidheari në mangë dhe në qafëzën në formë V-je dhe në mëngë, transmeton Gazeta Express.