Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga videoklipi me Erën - Gazeta Express

Gazeta Express

20/04/2019 21:44

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga videoklipi me Erën

Gazeta Express

20/04/2019 21:44

Projekti i ri i Nora dhe Era Istrefit duket se u pëlqye nga publiku. Por vëmendje mori edhe paraqitja e dy këngëtareve. Motrat shfaqen tejet seksi në videoklipin e ri.

Më poshtë janë disa foto të Norës që tregojnë se ajo është në formën e saj trupore më të mirë.