Ilda Bejleri në stadium me mamin, shikoni si duket nëna e moderatores


Gazeta Express
27 Mars 2019 13:06

Prej kohësh moderatorja Ilda Bejleri po përflitet për jetën e saj private. Lidhja apo ndarja nga ish deputeti demokrat Klevis Balliu e kanë kthyer atë në një temë dite. Mbrëmjen që shkoi kombëtarja shqiptare dhe përfaqësuesja e Kosovës luanin për kualifikueset e ‘Euro 2020’, përkatësisht me Andorën dhe Bullgarinë.

Moderatorja kishte zgjedhur të udhëtonte drejt Kosovës për të mbështetur përfaqësuesen kosovare duke marrë kështu vëmendjen e shumë mediave.

Vetë moderatorja ka zbuluar se pranë saj ka qenë e ëma, e cila e ka shijuar shumë ndeshjen e rëndësishme. Këtë herë Ilda e la pas punën si moderatore për ta ndjekur me emocion përballjen si tifoze bashkë me shoqëruesen e veçantë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart