I moshuari shqiptar goditet me thikë - Gazeta Express

I moshuari shqiptar goditet me thikë

Ballina

Gazeta Express

15/09/2019 18:55

Një i moshuar është goditur me thikë këtë pasdite në qytetin e Elbasanit.

Fjala është për një 62 vjeçar të identifikuar si Enver Xhezairi. I moshuari është dërguar në spital dhe ka dy plagë në trup.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe shprehet se ka identifikuar autorin e krimit dhe ka nisur kërkimet për gjetjen e tij.

Ende nuk është mësuar se cili ka qenë shkaku i tentativës për të vrarë 62 vjeçarin./Express