I kërkoi favore seksuale studentes, pedagogu Denis Himçi pëson atak kardiak - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

19/09/2019 16:37

I kërkoi favore seksuale studentes, pedagogu Denis Himçi pëson atak kardiak

Ballina

Gazeta Express

19/09/2019 16:37

Pedagogu Denis Himçi, i arrestuar mëngjesin e djeshëm pas publikimit të videoskandalit në STOP, ku i kërkonte favore seksuale një studenteje, ka përfunduar me urgjencë në QSUT.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Himçi ka pësuar një atak kardiak, dhe është shtruar menjëherë në ambientet e urgjencës në spital.