Humb jetën në aksident 26-vjeçari shqiptar në Greqi - Gazeta Express
string(51) "humb-jeten-ne-aksident-26-vjecari-shqiptar-ne-greqi"

Humb jetën në aksident 26-vjeçari shqiptar në Greqi

Lajme

Gazeta Express

26/02/2024 10:39

Një 26-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident rrugor.

Mediat greke raportojnë se viktima është Serxho Sula. I riu është përplasur teksa udhëtonte me motorçikletë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Lexo Edhe:

Sula po kthehej nga Rizomylos pasi kishte ndjekur ndeshjen mes Asteras dhe Thereas Agrias.

Mësohet se i riu e kishte pasion motorin. Ndërkohë po kryhen hetime për të zbardhur shkaqet e aksidentit.