Hoxhaj tregon pse s’mori pjesë PDK-ja në seancën ku u votua Rezoluta kundër referendumit serb në Kosovë

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se qëndrimi i Qeverisë së Kosovës, lidhur me mbajtjen  e referendumit të Serbisë në Kosovë ka qenë i drejtë, shkruan Gazeta Express. Ai në emisionin “Frontal” në T7, deklaroi se edhe qëndrimi i PDK-së ka qenë i drejtë dhe i qartë karshi interesave të shtetit. … Continue reading Hoxhaj tregon pse s’mori pjesë PDK-ja në seancën ku u votua Rezoluta kundër referendumit serb në Kosovë