Hoxhaj kritikon Qeverinë për politikën e jashtme: Ka pushuar që dy vite

Ish-ministri i punëve të jashtme dhe zyrtari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka thënë se Kosova është në periudhë të vështirë në politikën e jashtme, shkruan Gazeta Express. Hoxhaj në emisionin “Frontal” në T7 tha se në dy vitet e fundit politika e jashtme kosovare ka pushuar. “Në situata të tillë është e rëndësishme me e … Continue reading Hoxhaj kritikon Qeverinë për politikën e jashtme: Ka pushuar që dy vite